כמה טוב להתעורר בבוקר בלי כאב

כפי שאת יודעת אני מעריכה מאוד את עזרתך בשיכוך הכאב והסבל הנורא שאתו הגעתי אליך. כמה טוב להתעורר בבוקר בלי כאב אחרי חודשים על חודשים של סבל כתבתי מכתב המלצה שמדבר בשבחך ובשבח העלוקות. אם את חושבת שהוא יוכל להוסיף משהו לאתר שלך, את מוזמנת להכניס אותו כחלק מעדות של מטופל מרוצה
בתודה נחמיה נדיבי

היריון ספונטני בזכות ד”ר לי

אני בת 27, עברתי 4 טיפולי הפריה (IVF ). סבלתי מבעיה של ביציות עם הרבה שברים ובאיכות ירודה. בעזרת הפורמולה והטיפול של ד”ר לי, עם צמחים ודיקור סיני, נכנסתי להריון ספונטני. היום אני אימא ל3 ילדים ומשוכנעת שזה בזכות הטיפול המסור של דר' לי. תודה לך דר’ לי יון. רחלי

בעיות בזיקפה

קראתי באינטרנט על עלוקה רפואית והשימוש שנעשה בה לשיפור זרימת הדם. התקשרתי לדר’ לי יון לשאול האם במקרה כמו שלי (קושי בזיקפה) היא תוכל לעזור לי. דר’ לי הסבירה לי כי הטיפול מומלץ גם לבעיות פרוסטטה וטחורים. כבר בטיפול השלישי הרגשתי שיפור הן ביכולת המינית והן במתן שתן. ממליץ בחום יוסי מ.

ד”ר לי הצליחה למנוע מבני ניתוח כואב

תודה לדר’ לי יון בני בן ה13 היה אמור לעבור ניתוח להרמת הורידים באשכים (וריקצלה). הייתי מאד מפוחדת מזה שהרופאים ינתחו את בני באזור רגיש כזה. בטיפול משולב של דר’ לי יון וסימיון לרנר שמטפל בקינסיאולוגיה שימושית הצלחתם להציל את בני מניתוח. תודה!!!

ויתרתי על הניתוח

הייתי בדרך לשיחה עם הרופא המרדים כאשר חבר התקשר לשאול לשלומי. סיפרתי לו שאני בתל השומר בדרך לפגישה עם רופא בגלל שאני צריך לעבור ניתוח שבר (בקע HERNIA). אני סובל מלחץ דם גבוה ולכן הרופא מרדים ביקש לראות אותי לפני הניתוח. החבר שאל אם אני מוכן לוותר על הניתוח ולנסות טיפול אלטרנטיבי, שמחתי מאד לוותר על הניתוח למרות שזה ניתוח פשוט. הוא היפנה אותי לדר’ לי יון אשר בפגישה הראשונה נתנה טיפול בצמחי מרפא סיניים. בגלל הטעם היה לי קשה לקחת את הצמחים והיא הזמינה לי את הצמחים בקפסולות. לקחתי 20 קפסולות ביום למשך חודשיים. לאחר בדיקה אצל הכירורג הרופא אמר לי כי השבר נסגר והתעניין כיצד זה קרה.

המלצת מטופלים – תופעות גיל המעבר – רחל מ.

רציתי להודות ולהמליץ על הטיפול אצל דר יון. אני מרגישה הרבה יותר משוחררת וקלה, רגועה ופחות עייפה.. אחרי שסבלתי מדופק מהיר ונדודי שינה. מאחלת לך הרבה הצלחה ושתמשיכי לעזור להרבה אנשים רחל מ.

המלצת מטופלים – תופעות גיל המעבר – רבקה ב.

סבלתי מתופעת גיל המעבר, גלי חום קשים מלווים בהזעה, יובש בגרון, מצבי רוח קשים, אי שינה. הגעתי לדר יון דרך האינטרנט בלבד. הטיפול היה פורמולת צמחים סינית שאותה לקחתי על בסיס יומי בנוסף לטיפולי דיקור אחת לשבוע. השיפור היה מהיר, גלי החום ירדו בצורה קיצונית וכיום 4 חודשים לאחר תחילת הטיפול אני יכולה להגיד שחיי חזרו אליי. רבקה ב

המלצת מטופלים – שיתוק פנים או פציאליס – בן א.

התעוררתי עם פנים משותקות בוקר אחד לפני חודשיים, חשבתי שחרב עליי עולמי. בקושי הייתי מדבר, הגעתי לדר' יון וכבר לאחר הטיפול הראשון התחילה מגמת שיפור שנמשכה לאורך כל התהליך. לאחר כחודש עבר השיתוק לחלוטין תודה. בן א.

המלצת מטופלים – כאבי פרקים – נינה נ.

במשך שנים רבות אני סובלת מכאבי פרקים, הטיפול שהציע לי הרופא בקופ”ח היה טיפול בסטרואידים. הגעתי לדר' יון במצב של ייאוש. הופתעתי לגלות שיפור כבר אחרי הטיפול השני. אני עדיין נמצאת בתהליך ומצבי משתפר פלאים.

המלצת מטופלים – מיגרנה – גילה כ.

אני סובלת מגיל 14 ממיגרנות קשות שחוזרות על עצמן פעם או פעמיים בחודש. גם אמא שלי סבלה ממיגרנה עד גיל 55. התרופות שאני נוטלת כבר שנתיים פחות ופחות עוזרות לי. לאחר אבחון דרך לשון ודופק דר' יון הציעה לי טיפול בדיקור סיני. לאחר מספר טיפולים עוצמת המיגרנות ירדה וכיום אני כבר לא סובלת ממיגרנה חוץ מכאב ראש עמום בימי שרב. תודה
גילה כ.

המלצת מטופלים – מיגרנה – מרים ה.

במשך שנים סבלתי ממיגרנה. וכדורים משככי כאבים לא ממש עזרו. הגעתי לדר' לי יון אחריי התקף מיגרנה קשה ביותר-עם הקאות. מהרגע הראשון התרשמתי לטובה מההתנהלות שלה השאלות היו מקצועיות סבלנות ואנושיות. מיגרנה אין לי כבר שנה וחצי.