טיפול בעלוקה רפואית

טיפול בעלוקות היא שיטה שהוכחה במשך השנים

עלוקה רפואית היא תולעת. קיימים 600 סוגים של עלוקות אך ברפואה משתמשים רק בשני סוגים:

Hirudo Medicinalis Medicinalis – עלוקה רפואית מרפאה
Hirudo Medicinalis Oficinalis – עלוקה רפואית

העלוקה עוקצת את העור בעומק של 1-2 מילימטרים ומחדירה את הרוק שלה. העלוקה פועלת כמשאבה אשר יונקת דם ומחדירה את האנזימים. רוק העלוקה מכיל מאות אנזימים, מתוכם הכי מפורסם הוא ההירודין נוגד קרישה חזק ביותר, שמדלל את הדם והופך אותו ליותר נוזלי. דבר זה מאפשר זרימת דם טובה יותר. הדבר חשוב לטיפול באנשים עם נטייה ליצירת פקיקים בכלי דם. טיפול בעלוקה טוב לדלקות פרקים, רקמות, אי ספיקת כלי דם בלב, במוח. לטיפול בשברים, עצמות, איחוי וחיבור אברים וכלי דם ובניתוחים פלסטיים. – אין טיפול טוב מזה והרפואה המודרנית מכירה ויודעת להשתמש בזה. טיפול בעלוקה מצוין לשיכוך כאבים ולטיפול בדלקות, כי ברוק העלוקה קיימים חומרים לשיכוך כאבים, חומרים נוגדי דלקת, חומרים בעלי יכולת להשמדת גידולים שפירים, חומרים לפיצול שומנים ומורידי רמת כולסטרול. הטיפול יעיל לשיפור חילוף חומרים ומאוד יעיל לטיפול דליות ברגליים בשיפור זרימת הדם ובהפחתה של הכאבים הנלווים. כמו כן יתר לחץ דם, בעיות טחורים, נקע, חבלה, פגיעה בגידים הטיפול יעיל ביותר.

משך הטיפול מ-20 עד 40 דקות, בטיפול אחד מציבים מ- 3 עלוקות ויותר. לפעמים טיפול בעלוקה אחד מחולל קסמים. הטיפול בעלוקה אינו כואב וההרגשה היא כמו עקיצת יתוש, העלוקה מוצצת כ-5 CC דם בלבד. בתום הטיפול מתבצע חבישה ויש להישאר כ-12 שעות עם התחבושת. הטיפול מתבצע פעם-פעמיים בשבוע, מספר פגישות נקבע ע”י הרופא בפגישה ראשונה או לפי ההתקדמות. יש להזהיר חולים הנוטלים מדללי דם ונשים בהריון. הטיפול אסור לחולי המופיליה, אונקולוגיה.

מכיוון שדר’ לי יון היא גם רופאה מערבית באישור משרד הבריאות עם ידע רב בתחומים רבים, אפשר להתייעץ אתה בכל בעיה והיא תדע לשלב את הטיפול המתאים.

סגירת תפריט
התחל שיחה
צריך עזרה?
היי, כיצד אנחנו יכולים לסייע לך?
Powered by