דלקת אוזניים טיפול

טיפול בדלקת אזניים ברפואה הסינית

דלקת אוזן תיכונה – דלקת הקרום הרירי של האוזן התיכונה. יכול להיגרם על ידי זיהום נגיפי, חיידקים ופטריות. מופץ בדרך כלל באוזן sreschnee, תהליך זיהומי של חלל לוע האף והאף, כסיבוך של זיהומים חריפים בדרכי הנשימה, סינוסיטיס, כאבי גרון ומחלות אחרות של דרך נשימה.

דלקת אזניים רפואה סינית

  1. עור תוף;
  2. האוזן התיכונה;
  3. באוזן הפנימית;
  4. עצב השמיעה;
  5. חצוצרת שמע.

האנטומיה של האוזן, מנקודת מבט והיבטים רפואיים מחולקים לשלושה:

  1. האוזן החיצונית ותעלת אוזן, שמהווה את המבנה החיצוני של האוזן.
  2. אוזן תיכונה, כולל ארכובה, הסדן והפטיש (הם עצמות קטנות הכלולים במבנה האוזן).
  3. האוזן הפנימית, כולל שבלול, המכיל נוזל, שדרכו גלי קול מועברים אל עצב השמיעה.

תסמינים של דלקת אוזניים: כאב אקוטי באוזן, בדרך כלל קבוע, שעולה בהדרגה, במיוחד עלייה בערב, חום גבוה, חולשה, חוסר תיאבון עשויים להיות הפרשות מהאוזן.

בדלקת אוזניים חריפה ייעוץ רפואי של רופא אף אוזן גרון נדרש. עם זאת, לא כל טיפול הכולל אנטיביוטיקה יעיל מספיק, במקרים מסוימים רופאים צריכים לפנות לניתוח, במקרים אחרים, המחלה הופכת כרונית, עם סיבוכים של אובדן שמיעה, או רעש קבוע באוזניים. לכן, מאוד יעיל בדלקת אוזניים חריפה, לשלב בין שיטות טיפול של הרפואה הקונבנציונלית והבלתי קונבנציונלית.

הטיפול במרפאה שלנו, הוא טיפול סיני מסורתי, באבחון לוקחים בחשבון את האטיולוגיה והשלב של המחלה. בטיפול לוקחים בחשבון מאפיינים בודדים של המטופל, מחלות רקע, גורמי etiological.

שילוב של צמחים מרפאים, נרות הופי, עם שיטות הקלסיות של הרפואה הסינית (אבחנת דופק, עיסוי, דיקור, תזונה) יכול להשיג תוצאות שאינן אפשריות בטיפול הקלאסי של המערב, ובכך להימנע מצורך באמצעים דוגמת מכשיר שמיעה, למשל וכמו ההשפעה של המחלה היא הסיבה, לא התוצאה.

אנו מזמינים אותך לטיפול, על פי עקרונות רפואה הסינית.

לקריאה נוספת על מחלות אף, אוזן גרון.